Startuje przedsprzedaż mieszkań na Sowińskiego 78

0
1193

Grupa kapitałowa White Stone, rozpoczyna przedsprzedaż mieszkań w swojej nowej inwestycji przy ul. Sowińskiego 78 w Szczecinie. Znany deweloper, który w kwietniu odkupił działkę z istniejącym budynkiem biurowym, zaoferuje blisko 250 mieszkań.  Zainteresowani zakupem mieszkań, mogą już teraz rezerwować sobie najatrakcyjniejsze lokale w nowej inwestycji.

Nowy budynek mieszkalny będzie posiadał maksymalnie 7 kondygnacji naziemnych, lokale usługowe na parterze oraz podziemny garaż. Mieszkańcy będą mieli również dostęp do zapewniającego prywatność kameralnego patio.

Od 2015 roku budujemy w pobliżu osiedle Ornament, którego sprzedaż oceniamy jako bardzo sprawną. Widzimy, że osoby związane, ze Szczecinem lub zainteresowane przeprowadzką upodobały sobie Nowe Miasto. Nasi klienci podkreślają doskonałą komunikację z resztą miasta, ofertę usługową i dostęp do placówek publicznych. Miało to istotne znaczenie gdy decydowaliśmy się na realizację naszego nowego projektu – mówi Leszek Chłuda, dyrektor handlowy w White Stone Development.

Już w lipcu planowane jest rozpoczęcie rozbiórki istniejącego budynku biurowego. Deweloper planuje oddanie mieszkań w połowie 2021 roku. Budynek zaprojektowała pracownia architektoniczna City Architekci. Biuro Sprzedaży znajduje się przy ul. Powstańców Śląskich 5/7, na terenie pobliskiego osiedla Ornament, również realizowanego przez White Stone.