Południe Warszawy wciąż przyciąga nowych mieszkańców

0
1189

Nexity zaprasza na Dni Otwarte inwestycji LifeTown na warszawskim Ursynowie, niedaleko Służewca. To idealna okazja, aby kupić wymarzone mieszkanie w jednym z najpopularniejszych miejsc stolicy. Wydarzenie odbędzie się 5 i 6 lipca br. na terenie inwestycji przy ulicy Kłobuckiej.

Prawie 150 lokali czeka na nowych właścicieli w inwestycji LifeTown. Nexity wyprzedaje najczęściej poszukiwane na rynku stołecznym mieszkania – 2-pokojowe, a także 3-pokojowe. 5 lipca od godziny 9.00. do 19.00 i 6 lipca od godziny 10.00 do 16.00 deweloper otwiera swoje drzwi i zaprasza wszystkich zainteresowanych na zapoznanie się z ofertą, która zadowoli zarówno singli, jak i rodziny z dziećmi, a także osoby ceniące sobie spokojną okolicę, dostęp do nowoczesnej infrastruktury i bliskość natury.

Migracje na południe

Z danych udostępnionych przez portal Morizon.pl[1] wynika, że Ursynów od kilku lat jedną z trzech najbardziej popularnych dzielnic Warszawy wśród osób poszukujących miejsca zamieszkania. Wyprzedzają go jedynie Śródmieście i Mokotów, które niezmiennie bronią swoich pozycji. Eksperci oszacowali, że udział Ursynowa w łącznym popycie na nieruchomości w stolicy wynosi 9 proc., Mokotowa – aż 15,9 proc., a Śródmieścia – 11,5 proc.. Nie jest to zaskoczeniem, biorąc pod uwagę zmiany, jakie nastąpiły w południowej części Warszawy w ciągu ostatnich lat. Dawna ,,sypialnia stolicy”, przekształciła się w tętniącą w życiem dzielnicę z rozwiniętą infrastrukturą, terenami zielonymi, bogatą w lokale usługowe, szkoły, miejsca rozrywki i oczywiście – osiedla mieszkaniowe. Takie warunki nie tylko przyciągają nowych mieszkańców, napędzają także dalszy rozwój, zachęcając inwestorów do lokowania środków w kolejne przedsięwzięcia w okolicy.

Co proponuje Nexity?

Atrakcyjna okolica, szybki dojazd do centrum i inne ,,lokalne” udogodnienia to nie jedyne zalety styku Ursynowa i Służewca. Znajdują się tu również nowoczesne osiedla, zaprojektowane tak, aby maksymalnie ułatwić i umilić życie swoim mieszkańcom. Deweloper Nexity ma do zaoferowania prawie 150 lokali na osiedlu LifeTown, głównie 2‑ i 3‑pokojowych o powierzchni od 40 m kw. do prawie 70 m kw., z balkonem, tarasem lub ogródkiem i miejscem parkingowym. Dodatkowo, mieszkania mogą zostać wyposażone w system Nexity Smart do zdalnego „sterowania” domem z każdego miejsca na świecie. Osiedle zachęca również wyglądem ,,z zewnątrz”, ciekawym designem i kolorystyką. Nowoczesna elewacja komponuje się z otoczeniem, zieleń wokół budynków zachęca do spacerowania, a multimedialne ławki do odpoczynku. Na terenie osiedla jest również prywatne jeziorko, nad którym miło jest spędzić wolne chwile z rodziną lub swoim zwierzakiem. Mieszkańcy znajdą tu również strefę dla dzieci – plac zabaw, a starsi – osiedlowe wifi. Aby zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców deweloper zadbał o monitoring oraz wideofony.

Prężnie rozwijające się okolice Ursynowa i Służewca, to idealne miejsce do zamieszkania dla osób w każdym wieku, rodzin i singli. Warto rozważyć osiedlenie się w okolicy, która daje wiele możliwości, a do tego jest bezpieczna i przyjazna dla mieszkańców. Serdecznie zapraszamy na Dni Otwarte LifeTown, 5 i 6 lipca. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkań w atrakcyjnych cenach – mówi Piotr Zagórski, Marketing Manager, Nexity Polska.

Firma Nexity jest obecna na polskim rynku nieruchomości mieszkaniowych od 6 lat. Obecne realizuje kilka projektów deweloperskich w Warszawie: Next Ursus (www.nextursus.pl) przy ul. Posag 7 Panien 16, My Bemowo 3 (www.mybemowo.pl) przy ul. Batalionów Chłopskich 79, LifeTown (www.lifetown.pl) przy ul. Kłobuckiej 6 oraz Bemowo Line (www.bemowoline.pl) przy ul. Szeligowskiej 61.

O Nexity: Grupa Nexity to czołowy dostawca kompleksowych usług na rynku nieruchomości we Francji. Oferuje szeroki zakres doradztwa i ekspertyz, produktów, świadczeń oraz rozwiązań. Od ponad 40 lat buduje i zarządzanie nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi we Francji, a także na terenie innych krajów Europy, m.in. Włoch, Szwajcarii, Belgii i Hiszpanii. Spółka obecna jest na polskim rynku nieruchomości od 2013 roku.