Czym wyróżniają się apartamenty klasy premium?

0
1428

Widok na akwen wodny lub las, doskonały projekt architektoniczny i wystrój oparty o ikony designu to niektóre z elementów, świadczące o tym, że mamy do czynienia z nieruchomością klasy premium.

Definicja apartamentów klasy premium

Definicja apartamentu premium różni się w zależności od przeznaczenia danego lokalu. Mówiąc o apartamentach premium w centrum wielkich miast, mamy na myśli mieszkania o powierzchni większej niż 70 m², z co najmniej jedną, przestronną sypialnią typu masterbedroom. W przypadku nieruchomości przeznaczonych na wynajem krótkoterminowy i mieszkań nad morzem traktowanych jak drugi dom, określenie „premium” utożsamiane jest z lokalami o metrażu przekraczającym 40 m². PORT-KRYNICA to apartamenty inwestycyjne klasy premium, zlokalizowane w najlepszym punkcie Krynicy Morskiej.

I. Doskonały widok za oknem: luksusowe apartamenty wakacyjne PORT-KRYNICA.

W apartamentowcu PORT-KRYNICA dostępnych jest 27 lokali z balkonami i tarasami. Każde z nich ma doskonały widok na okolicę. Kupujący mogą wybierać spośród widoku na jezioro lub las. Widok z okna to kluczowa kwestia, podczas zakupu nieruchomości wakacyjnej klasy premium.

II. Położenie nieruchomości premium: spokojna, zielona okolica.

Luksusowy apartament, szczególnie ten przeznaczony na wynajem, musi być doskonale położony. Lokalizacja mieszkania jest kluczowa dla zysku inwestora. Najlepiej położone lokale cieszą się zainteresowaniem turystów, szukających mieszkań na wynajem krótkoterminowy, przez cały rok. W przypadku apartamentu wakacyjnego nad morzem liczy się przede wszystkim bliskość akwenu wodnego, centrum miasta, mariny jachtowej oraz dostęp do atrakcji i miejsc, umożliwiających uprawianie sportów wodnych.

Apartamenty klasy Premium – Port-Krynica.pl

PORT-KRYNICA to wyjątkowy budynek, położony w sercu Krynicy Morskiej. Stąd wszędzie jest blisko! Nieruchomość znajduje się tuż przy brzegu Zalewu Wiślanego. Za ogrodzeniem budowany jest nowy deptak, krótki spacer wystarczy, by dotrzeć do urokliwych uliczek w centrum Krynicy. Blisko stąd do Portu Głównego i mariny, w której cumują luksusowe łodzie i jachty. Lokalizacja budynku PORT-KRYNICA sprzyja aktywnemu spędzaniu wolnego czasu, nieopodal znajduje się las oraz ścieżka rowerowa. Dotarcie do jednej z najpiękniejszych plaż Morza Bałtyckiego zajmie maksymalnie 15 minut.

III. Designerski wystrój: marynistyczne apartamenty nad Zalewem Wiślanym.

W apartamencie klasy premium znajdziemy modne meble i dodatki, projektowane przez cenionych designerów. Najmodniejsze style aranżacji wnętrz, jakie królują w nadmorskich apartamentach to styl marynistyczny, nowoczesny i loftowy.

IV. Plan zagospodarowania przestrzennego: apartamentowiec nad morzem, wśród zieleni.

Władze Krynicy Morskiej uchwaliły plan zagospodarowania przestrzennego, w związku z czym, położenie PORTU-KRYNICA nigdy nie straci na atrakcyjności. W okolicy nie otworzy siedziby uciążliwa dla mieszkańców firma, nie powstanie wielkopowierzchniowy sklep, przyjmujący dostawy towaru bladym świtem. Inwestorzy kupujący mieszkania w PORCIE-KRYNICA, mają pewność, że atrakcyjność okolicy nie spadnie przez długie lata. Turyści, szukający mieszkań wakacyjnych klasy premium, z pewnością docenią piękną i spokojną okolicę.

Rynek nieruchomości luksusowych przeżywa rozkwit. Rosnąca majętność społeczeństwa i wzrost wymagań inwestorów sprawiają, że w portfolio wielu deweloperów pojawiają się apartamenty i mieszkania o podwyższonym standardzie. PORT-KRYNICA to kameralna inwestycja, która spełni wymagania kupujących o wysokich wymaganiach.